Anasayfa

  Otellerimiz

  Bilet&Transfer

Turlar

  Kurumsal 

İletişim

  

  Sayın Misafirlerimiz;
  Bizimle katılacağınız turlarda kendi dilinizde konuşan rehber olup otobüslerimiz ise klimalıdıR

Giriş ücretleri fiyatlara dahildir.
Rezervasyonları information coctailinden sonra  rehberlerimizden yapabilirsiniz.
Ödemelerinizi kendi para biriminizde nakit  ve kredi kartı ile yapabilirsiniz.
Aktuel tur tarihlerini ve fiyatlarını rehberimizden öğrenebilirsiniz.
Yemek , içecek ve konaklamalar Tur programında belirtildiği gibidir.


PAMUKKALE

Yarım pansiyondur.Saat 08:30 otelinizden hareket edilir.Yolda kahvaltı ve öğle yemeği için mola verilir.(Ücrete dahil değildir.Salda gölünde mola verildikten sonra Pamukkale’ye varılır.Orada antik şehir Hierapolis Nekrapolleriyle birklikte kar beyazına bürünmüş olan teraslar ziyaret edilir.Terasların şifalı , sıcak kaynak sularında yüzebilirsiniz.Minarelli kaynak suları Pamukkale’ye şimdiki  formunu vermiştir.Dönüşte uğrayacağınız halı dokuma yerinde yöre kadınlarının el örme halıları sergilenir.İsteyen misafirler için alışveriş imkanı bulunur.


TEKNE TURU

Her şey dahildir(all incl).Antalya’dan çıkış saat 08:30 olup 45 dk’lık yoldan sonra Kemer Marina’ya varılır.Ahşap , yelkenli motorlu botlar ile Akdeniz’in mavi sularında yol alınır.İlk olarak Phaseliss koyunda 1 saatlik yüzme molası verilir.İstek üzerine misafirlerimiz rehber eşliğinde Phaseliss harabelerini gezebilirler.Doğa ile mavi suların buluştuğu çeşitli koylarda verilen yüzme molalarından sonra saat 16:30 civarında Marina’ya geri dönülür.Öğle yemeği botta verilir.


KÖY TURU

Yarım pansiyondur.Misafirler saat 09:00 civarı otellerinden alınıp 45 dk’lık yoldan sonra Toros Dağları eteklerinde küçük ve şirin bir Yörük köyüne varılır.Köy okulu , camisi ve köy kahvesi ziyaret edildikten sonra , köy kadınlarının halı örme sanatlarını izleyebilirsiniz.Yöresel yemeklerden sunulur.


RAFTİNG

Yarım pansiyondur.Bu tur macera arayan misafirlerimiz için birebirdir.Tecrübe gerektirmez.Önemli unsurlardan biri yüzme bilmek ve iyi kondisyon sahibi olmak yeterlidir


HAMAM&SAUNA

Hamamımız mimari ve hizmet olarak eski Osmanlı Hamamlarını anımsatır. Elbiselerinizi Peştamal ile bir çift Takunya ile değiştikten sonra terlemek için sıcak göbek taşının üstünde bir süre uzanırsınız.Daha sonra tellak tarafından size kese , köpük masajı ve badem özü  yağı ile bütün vücudunuza masaj yapılır.Masajlardan sonra bütün ruhsal ve bedensel ağırlıklardan arınmış olursunuz.


DALIŞ (DIVING)

Yarım pansiyondur.Akdeniz‘in güzel ve zengin su altı dünyasını bizimle birlikte keşfedin.Deneyimli ve deneyimsiz misafirlerimiz için çeşitli  Padi kursları ve gece dalışları düzenlenir.


JEEP SAFARİ

Yarım pansiyondur.Bu turda heyecan , eğlence , doğa ve unutamayacağınız maceralarda yaşayabilirsiniz.4 veya 6 kişilik Suzuki  Jeeplerle Toros Dağlarının patika yollarında ilerledikten sonra küçük bir Yörük köyünde mola verilir.Köy içinde rehber eşliğinde köy evleri ve camisi ziyaret edilir.Öğle yemeğini köyde yedikten sonra tekrar otelinize yola çıkılır.


ANTALYA ŞEHİR TURU

Türk Riviera'sı olarak bilinen Antalya'da tam gün tur. Dik ve dar sokakları ve eski alçı evleriyle yat limanı etrafında olan, kale duvarları içindeki eski şehri görme  fırsatı bulacaksınız. Turda alış veriş yapma imkanı mevcuttur.

Dahil olan hizmetler:
Ulaşım, rehber, öğle yemeği.


DİSCO

Antalya’nın yaz aylarında oldukça fazla tercih edildiğini biliyoruz.Burayı tercih eden tatil severlerin her yaştan olduklarını da biliyoruz.Buraya gelen farklı yaş gruplarında tatil severlerin olması bölgede özellikle genç yaştaki tatil severlerin bölgeyi ziyaret etmesi Antalya’da eğlence faaliyetlerini ve özellikle gece eğlencelerini disco olarak tabir edeilen eğlence mekanlarını artırmıştır.

Dahil olan hizmetler:
Ulaşım, rehber, limitsiz alkollü ve alkolsüz içeçekler .


Ahmet DUMAN ©2010 Copyright